Öğrenci Yorumları

Eyuphan Boyvadaoglu

Eyuphan Boyvadaoglu

Kızım Zeynep Boyvadaoğlu’nun Fransa’da Üniversite Eğitimi için Plus Education & Career – Procedur’dan almış olduğumuz destek ve işbirliği için nezdinizde başta Sevgili Hocamız Cem Fırat Bey’e, Ceren Kara ve Derya Kozat Karataştan Hanımlara teşekkür etmek isteriz. Güzel bir planlama ile Zeynep istediği Lille 3 Üniversitesi Psikoloji Bölümüne kayıt oldu. Bu uzun süreçte her zaman iyi niyet ve anlayış içinde işbirliği…

Read more

Fırat Baş

Fırat Baş

Cem beyden 2014 yili icerisinde fransizca dersleri aldim. Kendisi pratik dil ogrenme uygulamalarina onem veren ve oncelikli olarak Fransizca dilini sevmemiz icin caba sarf eden cok degerli bir dil hocasidir.

Read more

Gözde Canlı

Gözde Canlı

İş disipliniyle eğlenceyi bir arada sürdürebilen, kendine has yöntemleri, özverili yaklaşımı ve üstün bilgisi sayesinde anlayarak, mantığıyla dil öğrenimimi sağlayan sevgili hocam Cem Fırat’a kısa zamanda sağladığı değerli katkıları için çok teşekkür ederim.

Read more

Ozan Erturk

Ozan Erturk

Fransa Egitim Merkezi ve Cem Fırat’in dersleri sayesinde Dünyanın en çok konuşan dillerinden biri olan Fransız dilini öğrenmenin yanı sıra Fransız kültürünü ve kelimelerin ardinda saklı olan dünya ve insanlık tarihine ait bilgileri öğrenme fırsatını yakalıyorsunuz. Lisan öğrenmekle beraber , vizyonunuz ve hayata bakışınız daha da genişleyecektir.

Read more

Meltem Karahan

Meltem Karahan

Aldigim yardim ve dersler sayesinde ilerleme kaydetmekten oldukca memnunum. Aktarilan kaynaklarla birlikte ders icinde ve disinda verimliligin devam etmesi ve kontrollerin saglanmasiyla beraber gelen basari, derslerime olan guvenimin artmasinda yardimci oldu, bundan dolayi cok tesekkur ederim.

Read more

Verda Kundakçı

Verda Kundakçı

GSÜ iç sınavının Fransızca bölümüne hazırlanırken kullandığımız ek kaynaklar ve çalışmaların büyük faydasını gördüm. Bu dersler hem kelime dağarcığı hem de yazı yazabilme kabiliyetini çok olumlu etkiledi. FR-EM kurumunda Cem Fırat ile çalışmak GSÜ İÇ Sınavı’ndaki başarımda büyük katkı sağladı.

Read more

Melis Celik

Melis Celik

Bir Istanbul Ozel Saint Joseph Fransiz Lisesi ogrencisi olarak hazirlik sinifindan itibaren tek hedefim Sorbonne hukuk fakultesine girmekti. Bu hedefim icin cok calistim. Okulda dereceye girdim. Bircok okul ici ve okul disi aktivitelere katildim. En onemlisi ise Campus France dosyami hazirlarken cok ozenli davrandim. Bu noktada FR-EM eğitim danismani Cem Firat bana cok yardimci oldu. Birlikte hedeflerim ile planlamis oldugum…

Read more

Alara Yeğen

Alara Yeğen

2013-2014 akademik yılı zarfında Fransa’da lisans eğitimi başvurusu sürecinde üniversiteler hakkında araştırma yapmak ve bilgi edinmek, DELF B2 ve C1 düzeylerindeki dil yeterlik sınavlarına yönelik hazırlık için birlikte çalışmaya başladık. Daha sonraki süreçte, Galatasaray Üniversitesi’nin düzenlediği iç sınav hazırlığı, Fransızca ve İngilizce’de yeterlilik konularında akademik ve pedagojik danışmanlık hizmetinden yararlandım. Fransa Eğitim Merkezi danışmanları Cem Fırat ve Lisa Ferhat’ın üniversite…

Read more

Tuğçe Geniş

Tuğçe Geniş

GSÜ iç sınavına hazırlık amacıyla yaptığımız derslerin özellikle expression ecrite bölümüne inanılmaz bir katkısı olduğunu düşünüyorum. Gerek vocabulaire kısmına olan takviye, gerek dili daha etkili kullanmak üzerine yaptığımız çalışmalar bu sınava hazırlanmam da büyük bir role sahip.

Read more