ISBA-TP

higher institute of buildings and public works

Fransa Yüksek Öğrenim, Araştırma ve İnovasyon Bakanlığı tarafından resmi olarak tanınan Institut Supérieur du Bâtiment et des Travaux Publics ( ISBA-TP ), uniRank ( kayıt aralığı: 250 altı öğrenci ) karma Fransız yüksek öğretim kurumudur.

ISBA-TP, çeşitli çalışma alanlarında yüksek lisans dereceleri gibi resmi olarak tanınan yüksek öğrenim derecelerine yol açan kurslar ve programlar sunar. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki uniRank derece düzeylerine ve çalışma alanları matrisine bakın. Bu 68 yaşındaki Fransız yüksek öğrenim kurumu, öğrencilerin geçmiş akademik kayıtlarına ve notlarına dayalı seçici bir kabul politikasına sahiptir.

Kabul oranı aralığı %40-50 olup, bu Fransız yüksek öğrenim kurumunu ortalama olarak seçici bir kurum yapmaktadır. Uluslararası öğrenciler kayıt için başvurabilirler. ISBA-TP ayrıca öğrencilere kütüphane, barınma ve idari hizmetler de dahil olmak üzere çeşitli akademik ve akademik olmayan tesisler ve hizmetler sunmaktadır.

68 yaşındaki Fransız yüksek öğrenim kurumu, öğrencilerin geçmiş akademik kayıtlarına ve notlarına dayalı seçici bir kabul politikasına sahiptir. Kabul oranı aralığı %40-50 olup, bu Fransız yüksek öğrenim kurumunu ortalama olarak seçici bir kurum yapmaktadır.