Fransa’da Öğrenci Rezidansları Organizasyonu

Fransa Eğitim Merkezi olarak öğrencilerimizin,öğrencilik yaşamları boyunca Fransa’da “Özel Öğrenci Rezidanslarında” kalmalarını organize ediyoruz. Kişisel konfora, hijyene ve güvenliğe önem veren çeşitli özel öğrenci rezidanslarıyla kurumsal olarak işbirliğine gittik.

Bu öğrenci rezidanslarının en başta gelen avantajlari bir stüdyo daire şeklinde olmaları ve duş, banyo küçük mutfak, yatak, çalışma masası kütüphane, wi-fi internet gibi en önde gelen tüm ihtiyaçları kapsamalarıdır. Son derece güvenli ve temiz olmalarının yanı sıra, spor ve kahvaltı salonları da mevcuttur.

Sonuç olarak, Paris, Lyon, Nice, Marsilya, Toulouse, Bordeaux, Strasbourg, Rennes, Lille vb tüm öğrenci kentlerinde bulunan partnerlerimiz sayesinde danışmanlığını yürüttüğümüz öğrencilerimiz için konaklamala hizmetini de rahatlıkla organize ediyoruz. Tüm işlemleri öğrencimizin Fransa’ya varışından önce tamamlayıp tercih ettikleri özel rezidansları ile “kefilsiz” kontrat yapmalarını sağlıyoruz.

frres
frres2

Fransa Eğitim Merkezi, Türkiye ile Fransa arasındaki tüm öğrenim hareketliliklerinde, her iki ülke öğrencilerine eğitim, barınma ve kariyer süreçlerinde kapsamlı danışmanlık hizmeti sunan bir kurumudur. İstanbul ve Paris’te bulunan ofisleri ve uzman danışman ve eğitmenleriyle, FR-EM, bu alanda referans bir adres olarak ülkemizdeki en profesyonel ve kapsamlı hizmeti sağlamaktadır. Fransa Eğitim Merkezi’ne başvurarak ile her iki ülkedeki eğitim olanakları ve kurumları hakkında en güncel ve ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz

Fransa Eğitim Merkezi, başvuru dosyanız ve belgelerinizin en mükemmel şekilde hazırlanmasından, eğitiminiz, barınmanız, staj olanaklarınız ve yabancı öğrenci statünüze ilişkin tüm bürokratik prosedürlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetmenizi sağlar. FR-EM tüm eğitim sürecinizde yanınızda olduğu gibi, Fransa yükseköğretim kurumlarının talep ettiği dilsel ve akademik altyapıyı edinmeniz için eğitim programları da sunmaktadır. Danışmanlık hizmetlerimiz, Türk öğrenci adaylarının Fransa’nın yanında tüm diğer “Francophone” ülkelerdeki (Belçika, İsviçre ve Kanada) eğitim projelerini yönlendirmeyi ve yönetmeyi de kapsamaktadır.

Leave a reply